Inginer Ofertare - SC GARDEN CENTER GRUP SRL

Anunț publicat pe 08 May 2023

1 post disponibil - SC Garden Center Grup SRL

Descrierea candidatului ideal

Profilul candidatului: • Absolvent de studii superioare în domeniul constructiilor, • Experiență minim 1 an in ofertare (ofertarea in licitatii publice si cunoasterea legislatiei specifice achizitiilor publice - reprezinta un avantaj)-constituie avantaj, • Cunoștințe bune în utilizarea pachetului Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, etc) • Experienta in operarea unui program de intocmire devize (WinDev, Intersoft), • Atitudine si comportament profesional, • Abilitati de comunicare, organizare si planificare, • Seriozitate.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Descrierea postului: • Studierea documentatiei pentru participarea la licitatie (caiete de sarcini, fise de date, planuri, memorii tehnice,etc ) si corelarea acesteia cu oferta tehnico-economica, • Solicitarea ofertelor de pret de la furnizorii de materiale si echipamente, manopera si transportul, analiza comparativa a ofertelor primite, • Elaborarea ofertelor financiare si tehnice in vederea participarii la licitatii, • Intocmirea graficelor de executie, • Verificarea antemasuratori primite din santier in vederea intocmirii situatiilor de plata, • Urmarirea executarii contractelor, facturarea partiala/integrala a situatiilor de lucrari si transmiterea catre clienti. Beneficii: • Contract de munca pe perioada nedeterminata, siguranta locului de munca, • Salariu fix atractiv, • Tichete de masa, • Suportul colegilor în desfășurarea activității, • Posibilitatea de dezvoltare în carieră, • Acces la resurse de dezvoltare în plan profesional și personal. Salariul se negociază la interviu, în funcție de experiența în domeniu și nivelul de competență. Vă rugăm să trimiteți CV-ul pe adresa: sonia.mirea@e-g.ro Pentru mai multe detalii vă stăm la dispoziție la nr. de tel: 0746.152.175; Sediu firmă: Oraș Magurele, Str Atomistilor, nr. 127-135, Jud. Ilfov

Despre SC GARDEN CENTER GRUP SRL

Website: www.e-g.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Ilfov,
    Măgurele Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: SC Garden Center Grup SRL
  • Permis de conducere: Da