Responsabil lucrari Constanta - SC GARDEN CENTER GRUP SRL

Anunț publicat pe 08 May 2023

1 post disponibil - SC Garden Center Grup SRL

Descrierea candidatului ideal

Profilul candidatului: • Studii superioare in domeniul horticol/peisagistica/etc. • Experienta in domeniu minim 1 an - constituie avantaj, • Permis auto categoria B, • Atitudine si comportament profesional, • Abilitati bune de comunicare atat cu lucrătorii firmei cât și cu reprezentanții beneficiarului, • Persoana organizata si punctuala, • Seriozitate, promptitudine si dorinta de a rezolva eficient situatiile din teren, • Disponibilitate pentru deplasari, • Disponibil pentru program prelungit (atunci cand situatia impune).

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Descrierea postului: • Se ocupa de coordonarea lucrarilor de amenajare si intretinere spatii verzi, • Participa activ la toate activitatile de plantare si intretinere spatii verzi, • Coordoneaza, instruieste si supravegheaza personalul din subordine, • Coordoneaza plantarea, intretinerea, toaletarea plantelor si a arborilor, • Verifica si asista lucrarile planificate, consumurile de materiale si stadiul lucrarilor, • Este persoana de legatura cu administratia locala si cu reprezentantii firmei Oferim: -Contract de munca pe perioada nedeterminta, siguranta locului de munca - Tichete de masa, -Ore suplimentare plătite (dacă este cazul), - Suportul colegilor în desfășurarea activității, Salariul se negociază la interviu, în funcție de experiența în domeniu. Vă rugăm să trimiteți CV-ul pe adresa: sonia.mirea@e-g.ro Pentru mai multe detalii vă stăm la dispoziție la nr. de tel: 0746.152.175; Sediu firmă: Oraș Magurele, Str. Atomistilor, nr. 127-135, Jud. Ilfov

Despre SC GARDEN CENTER GRUP SRL

Website: www.e-g.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Constanța,
    Constanța Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: SC Garden Center Grup SRL
  • Permis de conducere: Da