secretara - AGROSEM ZAHIU ECOFITOPLANT SRL

Anunț publicat pe 10 Sep 2022

1 post disponibil - secretariat

Descrierea candidatului ideal

Minim studii medii; - Cunostinte bune de limba engleza; - Ablitatea de a se adapta; - Abilitatea de a invata repede.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Raspunde de operatiuni de secretariat si contabilitate primara (facturare, operare documente, ordonare/arhivare documente, contracte). - Gestionarea apelurilor telefonice si corespondenta. - Administrarea si gestionarea documentelor. - Intocmire diverse rapoarte, la cerere. - Diverse activitati de protocol. - Corectitudine, tenacitate, seriozitate, reponsabila si dispusa sa invete. - Cunostinte bune de operare PC: MC Office (Excel si Word). Persoana ordonata, atenta la detalii.

Despre AGROSEM ZAHIU ECOFITOPLANT SRL

Website: www agrosemzahiu.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Buzău,
    Buzău Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: secretariat
  • Experienta minima: 6 luni
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu