BUCATAR & PICOL RESTAURANT - Hotel Plutitor Carpatia Sf.Constantin Sulina - CARPATIA TOUR

Anunț publicat pe 25 Mar 2024

3 posturi disponibile - Bucatar/ Picol

Descrierea candidatului ideal

Căutăm persoane pasionate de gastronomie și ospitalitate, cu o atitudine pozitivă și orientate către satisfacerea clienților, pentru a se alătura echipei noastre în perioada 1 iunie - 10 septembrie. Pentru poziția de bucătar, candidatul ideal ar trebui să aibă experiență anterioară în domeniul culinar și să fie creativ, organizat și capabil să lucreze eficient sub presiune. Pentru pozițiile de picoli, căutăm persoane entuziaste, cu atenție la detalii și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic. Experiența anterioară în industria ospitalității este un avantaj, dar nu este obligatorie. Candidații ar trebui să fie flexibili și dornici să învețe, având în același timp o atitudine pozitivă și abilități bune de comunicare. Dacă vă regăsiți în această descriere și sunteți gata să vă alăturați unei echipe dinamice și prietenoase, așteptăm cu nerăbdare să primim aplicația dvs.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Responsabilități: - Bucătar: - Pregătirea și prezentarea mâncărurilor delicioase conform standardelor noastre. - Gestionarea și menținerea stocurilor de alimente și a echipamentelor de bucătărie. - Asigurarea respectării normelor stricte de igienă și siguranță alimentară. - Picoli: - Asistarea bucătarului în pregătirea și servirea mâncărurilor. - Menținerea curățeniei în bucătărie și în zona de servire. - Oferirea unui serviciu prompt și prietenos clienților noștri. Beneficii: - Salariu competitiv și beneficii adiționale. - Mediu de lucru dinamic și plăcut în mijlocul naturii, în inima Deltei Dunării. - Oportunitatea de a-ți dezvolta abilitățile culinare și de a lucra într-o echipă pasionată. Dacă vă regăsiți în această descriere și sunteți gata să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email gelu.irimia@carpatiatour.ro sau să ne contactati direct la numarul 0722635861.

Despre CARPATIA TOUR

Website: www.carpatiatour.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Tulcea,
    Sulina Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 3
  • Departament: Bucatar/ Picol
  • Permis de conducere: Nu