Manager cu echipa - Hotel Plutitor Carpatia Sf.Constantin Sulina - CARPATIA TOUR

Anunț publicat pe 25 Mar 2024

1 post disponibil - Manager

Descrierea candidatului ideal

Căutăm un lider energic și motivat, împreună cu o echipă dedicată și pasionată, pentru a conduce și a gestiona restaurantul nostru plutitor din Sulina. Candidatul ideal va fi cu o vastă experiență în industria ospitalității, capabil să inspire și să motiveze echipa pentru a oferi o experiență excepțională clienților noștri. Managerul ideal va avea abilități remarcabile de conducere și de organizare, fiind responsabil pentru gestionarea eficientă a întregii operațiuni a restaurantului. Va coordona echipa în atingerea obiectivelor stabilite și va asigura implementarea standardelor de calitate și serviciu. Echipa ideală va fi formată din membri entuziaști, cu atenție la detalii și cu abilități excelente de comunicare și colaborare. Experiența anterioară în industria ospitalității este un avantaj, dar nu este obligatorie. Candidații ar trebui să fie flexibili și dornici să învețe, având în același timp o atitudine pozitivă și orientată către satisfacerea clienților.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Responsabilități: - Conducerea eficientă a întregii operațiuni a restaurantului plutitor din Sulina. - Coordonarea și motivarea echipei pentru a atinge obiectivele stabilite. - Asigurarea implementării standardelor de calitate și serviciu. - Gestionarea eficientă a bugetului, a stocurilor și a altor aspecte operaționale. Beneficii: - Oportunitatea de a conduce și de a dezvolta o echipă într-un mediu unic și captivant. - Salariu competitiv și beneficii adiționale. - Mediu de lucru dinamic și plăcut în mijlocul naturii, în inima Deltei Dunării. - Oportunitatea de a contribui la succesul și la creșterea unui restaurant. Dacă vă regăsiți în această descriere și sunteți gata să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email gelu.irimia@carpatiatour.ro sau să ne contactati direct la numarul 0722635861.

Despre CARPATIA TOUR

Website: www.carpatiatour.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Tulcea,
    Sulina Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Manager
  • Permis de conducere: Nu