Agent call center - CIDP BIOTECHNOLOGY SRL

Anunț publicat pe 24 Feb 2023

1 post disponibil - Call center

Descrierea candidatului ideal

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

JOB ALERT !!! CIDP Biotechnology angajează: AGENT CALL CENTER CERINȚE: Orientat către detalii Abilități de planificare și organizare Abilități de gestionare a timpului Abilități de comunicare Capacitate de a lucra în echipă Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj Activitatea se desfașoară la birou ( București, sector 1 ). AVANTAJE: Salariu atractiv Bonuri de masa Bonusuri de performantă Posibilitatea de avansare Dezvoltare în carieră Dacă dumneavoastră considerați că aveți profilul potrivit, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: c.danaila@cidp-cro.com

Despre CIDP BIOTECHNOLOGY SRL

Website: www.cidp-cro.com

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Call center
  • Permis de conducere: Nu