Inginer viticol - Crama Saidia

Anunț publicat pe 21 Jan 2023

4 posturi disponibile - vie

Descrierea candidatului ideal

- Persoana serioasa, punctuala, implicata, disponibila sa lucreze in echipa alaturi de sef de ferma, technician, tractoristi, angajati, zilieri;

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Fermele viticole cu suprafata de 600 ha vita de vie rod, angajeaza ingineri viticoli. Activitatea zilnica se desfasoara in cadrul fermelor viticole amplasate in com. Pestera, la 12 km de orasul Medgidia, jud Constanta sau in com. Cogealac, jud Constanta. Fermele viticole au suprafete cuprinse intre 100 si 130 ha plantatie vita de vie pe rod si neintrate pe rod (investitii). Responsabilitati : - Organizeaza si urmareste desfasurarea procesului tehnologic din cadrul fermei viticole; - Organizeaza si urmareste ca lucrarile de pregatire sa fie executate la timp si de cel mai inalt nivel calitativ; - Pe parcursul vegetatiei culturilor urmareste zilnic evolutia acestora; - Are grija ca salariatii care folosesc tractoarele si utilajele agricole sa le exploateze corespunzator; Cerinte : - Studii superioare sau medii de specialitate (Horticultura specialitatea viticultura) - Persoana serioasa, punctuala, sincera, disponibila sa lucreze in echipa alaturi de sef de ferma, technician, tractoristi, angajati, zilieri; - Permis conducere cat B; Beneficii : - Pachet sararial atractiv; - Transport gratuit; - Telefon de serviciu; - Cazare si masa asigurata in cadrul sediul central; - Bonusuri; Persoana de contact: Bobe Cristian Bogdan – 0766332604 / 0768119667 bobe_cb@yahoo.com

Despre Crama Saidia

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Constanța,
    Peștera Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 4
  • Departament: vie
  • Permis de conducere: Nu