Inginer Vie - Domaine Dumetrier

Anunț publicat pe 03 Nov 2022

1 post disponibil - Vie

Descrierea candidatului ideal

DOMAINE DUMETRIER, companie ce deține 72 ha de viță-de-vie certificate ecologic, situate în Rasova, Județul Constanța, angajeaza inginer horticol Cerințe:  Studii universitare de specialitate;  Cunoștinte de limba engleză și/sau franceză (scris și vorbit) constituie un avantaj;  Cunostințe avansate de operare PC;  Experiență într-un post similar constituie un avantaj;  Abilități de comunicare, lucru în echipă, gândire logică, atenție distributivă și atenție la detalii;  Capacitate de organizare a timpului și a sarcinilor profesionale la locul de muncă;  Responsabilitate, implicare, ordine, corectitudine și seriozitate; Oferim:  Pachet salarial motivant;  Mediu de lucru dinamic;  Autoturism și laptop pentru îndeplinirea sarcinilor profesionale;  Cazare pentru relocare în județul Constanța. Asteptăm CV-urile dvs până la data de 15.12.2022 la adresa de e-mail: a.badiur@domainedumetrier.com

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Responsabilități:  Gestionează efectuarea tuturor lucrărilor de întreținere a plantației viticole;  Coordonează echipa de muncitori viticultori pentru realizarea lucrărilor necesare întreținerii și recoltării viței-de-vie cu echipamente automatizate și mijloace manuale;  Se asigură că lucrările efectuate respecta caietul de sarcini aprobat de Directorul Tehnic,  Întocmeste fișele tehnice a lucrărilor efectuate;  Înregistreaza în sistemul informațional al companiei lucrările executate de muncitorii viticultori calificați și necalificați;  Urmărește încadrarea în bugetul aprobat;

Despre Domaine Dumetrier

Website: www.domainedumetrier.com

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Constanța,
    Rasova Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Vie
  • Limbi straine: Engleza, Franceza
  • Permis de conducere: Nu