Inginer Agronom - FERMA FRUMUSICA SRL

Anunț publicat pe 23 Feb 2023

1 post disponibil

Descrierea candidatului ideal

Un tanar pasionat de agricultura, dornic sa se dezvolte in cadrul companiei noastre. Vrem o persoana onesta flexibila si cu initiativa. Experienta in domeniu este mai putin relevanta, ne dorim pasiune și dedicare, dorința de învățare lucruri noi, pasiune pentru utilaje de ultima generație și dorința de a face ca munca sa fie plăcută.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Activitate curenta intr-o ferma agricola presupune administrarea si supravegherea lucrarilor din camp gestionarea activitatilor de pregatire a terenurilor, tehnologia lucrărilor, recoltare, plan de infintare culturi, rotație, etc), reglaje utilaje pentru efectuarea lucrărilor (setări calculatoare, gps, echipamente de precizie cu care sunt dotate utilajele);

Despre FERMA FRUMUSICA SRL

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Ialomița,
    Axintele Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament:
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Da