Asistent magazin - Ifa Travel Management SRL

Anunț publicat pe 27 Feb 2023

1 post disponibil

Descrierea candidatului ideal

- Persoana comunicativa cu spirit de initiativa si cu orientare catre client; - Experienta relevanta în domeniul vanzarilor - avantaj - Foarte bune abilitati de organizare;

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

- Coordonarea activitatii din magazin (impreuna cu managerul); - Se implica in vanzarea directa a produselor catre client; - Lucreaza cu casa de marcat; - Optimizeaza activitatea de vanzare si de aprovizionare in magazin; - Customer service; - Intocmeste actele de inchidere a magazinului (monetar, dispozitie plata, registru casa);

Despre Ifa Travel Management SRL

Suntem importatori si distribuitori de material saditor (bulbi de flori, seminte de legume, plante aromatice, flori) din 2019.

Website: www.bursadeflori.ro

  • Tip job: Part time
  • Locatie: București,
    Sector 2 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament:
  • Permis de conducere: Nu
  • Salariu oferit: 600 €