Marim echipa Inspire! - INSPIRE CONSULTING & MANAGEMENT

Anunț publicat pe 07 Feb 2023

3 posturi disponibile - Vanzari

Descrierea candidatului ideal

Suntem o companie specializată în consultanță în fonduri europene și formare profesională. Ne dorim 3 colegi pentru rolul de consultant vânzări fonduri europene prin telefon, cu sau fără experiență. Daca ești o persoană cu zambetul pe buze, comunicativă, responsabiliă, deschisă către nou și dornică de dezvoltare personală, hai la noi în echipă, să creștem împreună.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Ce vom face impreună? Atingem și depășim obiectivele de vânzări; Dezvoltăm un portofoliu stabil de clienți; Ne perfecționăm și creștem împreună; Ce vei face? Contactezi clienții în vederea vânzării serviciilor de consultanță; Evaluezi eligibilitatea clientilor, a ideilor de proiect și a cheltuielilor propuse Menții relația cu clienții deja existenți și ii informezi cu privire la oportunități de finanțare; Colectezi și analizezi informații despre client; Beneficiile tale: Oferta financiară atractivă, corelatp cu performanțele tale: salariu fix+comision din vânzări; Training inclus; Mediu de lucru atractiv într-o echipă tânară și dinamică; Șansa de a-ti imbunatati abilitățile de comunicare și de muncă în echipă; Program de la 08:00 la 16:30, în sediul de lângă metroul Politehnica; Te asteptam în echipa noastră! Daca te regăsesti in informatiile prezentate mai sus, te rugăm să ne trimiți un cv pana la data de 05 Martie 2023 la adresa de email: recrutare@inspire.com.ro. Te rugăm să menționezi în subiectul mesajului: CONSULTANT VÂNZĂRI.

Despre INSPIRE CONSULTING & MANAGEMENT

Website: https://inspirefonduri.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 6 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 3
  • Departament: Vanzari
  • Permis de conducere: Nu