RECEPTIONER HOTEL 0728.884.855 - INSTANT GROUP SRL

Anunț publicat pe 23 Sep 2022

2 posturi disponibile

Descrierea candidatului ideal

Angajam receptioner/a pentru hotel 3 stele. Program in ture 12/24; 12/48 Cerinte ; aspect ingrijit, limba engleza mediu, cunostiinte operare pc. Locatia hotelului - bd. Ion Mihalche, sector 1, Bucuresti Telefon : 0728.884.855

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Intampinarea clientului conform procedurilor de lucru existente. Inregistrarea clientilor in sistemul de gestiune hoteliera Solon. Promovarea facilitatilor si serviciilor oferite in cadrul hotelului. Alocarea camerelor, verificarea tarifelor, verificarea rezervarilor. Mentinerea unei legaturi permanente cu celelalte departamente. Emiterea facturilor, incasarea contravalorilor serviciilor oferite etc.

Despre INSTANT GROUP SRL

Website: https://hotelsamaa.ro/

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament:
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu