Reprezentant de vanzari - Instant SoftNet SRL

Anunț publicat pe 07 Mar 2023

2 posturi disponibile - Vanzari

Descrierea candidatului ideal

Stabilește și mențineți obiectivele agreate, strategiile și planurile de vânzări. Configurează planul lunar de vânzări și raportarea vânzărilor. Găsește noi potențiali clienți. Prezintă produse și oferă informații esențiale despre acestea. Promovează produse la târguri și conferințe. Este la curent cu tendințele actuale ale pieței. Monitorizează concurenții si urmărește produsele, preturile, serviciile oferite si orice alte informatii relevante. Monitorizează livrarea produselor către clienți. Se ocupa de cererile din partea clienților.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Absolvent cu diploma in Științe Agronomice. Să aibă experiență în vânzările de produse agricole, în mod ideal cu biostimulanți. Trebuie să aibă bune abilități de comunicare, planificare de vânzări, relații cu clienții, cunoștințe de piață, prezentare și negociere. Trebuie să călătorească la clienți, disponibil pentru deplasări. Adaptabil la schimbarea priorităților și capabil să funcționeze eficient sub presiune.

Despre Instant SoftNet SRL

Website: https://www.portalia.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament: Vanzari
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu
  • Salariu oferit: 1000 €