inginer geodez / topograf - Karmacad Topografie

Anunț publicat pe 13 Feb 2024

2 posturi disponibile - asistenta topografica de specialitate in santier

Descrierea candidatului ideal

Karmacad, o societate în plină expansiune, anunță cu entuziasm deschiderea a încă două poziții pentru Inginer Geodez, oferind astfel oportunități de carieră într-o echipă tânără și dinamică. Posturile sunt disponibile pentru asistență de specialitate în șantiere, contribuind la proiecte la nivel național. Locație: • București (birou) • Șantiere în toată România Responsabilități: • Pregătirea planurilor de trasare conform proiectelor și verificarea acestora. • Crearea și îndesirea rețelelor geodezice. • Prelucrarea măsurătorilor și compensarea rețelei. • Trasarea elementelor construcției și elaborarea planurilor post-execuție (as-built). • Crearea planurilor de situație și amplasament. • Realizarea releveelor și a altor activități specifice pregătirii profesionale.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

• Experiență în utilizarea stației totale robotizate. • Studii superioare de specialitate. • Experiență similară în domeniul geodeziei. • Disponibilitate pentru activitatea pe șantier, preponderent în țară. • Permis de conducere - categoria B.

Despre Karmacad Topografie

Website: www.karmacad.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 3 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament: asistenta topografica de specialitate in santier
  • Experienta minima: 6 luni
  • Permis de conducere: Da
  • Salariu oferit: 900 €