Auditor siguranta alimentara - LIBRA QUALITY CONSULT

Anunț publicat pe 25 Oct 2022

1 post disponibil - Audit

Descrierea candidatului ideal

Candidatul ideal este absolvent/a de studii superioare care a studiat discipline in legatura cu siguranta alimentara. De asemenea suntem interesati de un candidat/a care sa isi doreasca sa acumuleze cunoastere in domeniul auditurilor in general, dornic de efort profesional atat in echipa cat si individual. Experienta profesionala anterioara in domeniul alimentar este ideala dar nu obligatorie.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Ne dorim un coleg sau o colega pentru activitatea de audit pentru siguranta alimentara. Job-ul presupune auditarea unor lanturi de magazine de retail in acord cu procedurile interne ale acestora si respectiv in acord cu legislatia in domeniul alimentar. Programul este flexibil, in plus oferim bonuri de masa, decontarea abonamentelor METROREX si STB, telefon de firma, laptop, autoturism de serviciu pentru deplasari in afara localitatii.

Despre LIBRA QUALITY CONSULT

LIBRA QUALITY CONSULT este o companie cu o vechime de peste 17 ani pe piata din Europa, fiind specializata in principal pe audituri si consultanta in management pentru industrii din care mentionam: agricultura, automotive, chimie, finante-banci, HORECA, invatamant, logistica, maritim, retail.

Website: www.lqc.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 6 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Audit
  • Experienta minima: 1 luni
  • Permis de conducere: Nu