INGINER AGRONOM - RICHIGER SRL

Anunț publicat pe 29 Apr 2024

2 posturi disponibile - AGRICOL

Descrierea candidatului ideal

Sa aiba studiile de specialitate finalizate cu diploma de licenta sau de absolvire, cu sau fara experienta. - sa nu aiba antecedente penale - sa fie apt din punct de vedere medical - sa fie cinstit, loial și disciplinat, dând dovada in toate imprejurarile de o atitudine civilizata și corecta fața de toate persoanele cu care vine in contact; - sa respecte cu strictete regulile de protectie a muncii și P.S.I. din obiectivul unde desfasoara serviciul

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

- sa autoevalueze nivelul de pregatire permanent prin comparație cu noutațile din domeniu - sa dezvolte și sa imbunatațeasca tehnologiile utilizate - sa alcatuiasca scheme de fertilizare - sa elaboreze scheme tratament - sa asigure elaborarea schemei de lucru pentru lucrari agricole de ȋntretinere - sa monitorizeze activitațile de producție vegetala - sa asigure managementul producției - sa gestioneze stocurile de produse agricole - sa verifice indeplinirea sarcinilor de catre oamenii din subordine; - sa dispuna masuri de economisire; - sa verifice existenta si valabilitatea documentelor necesare; - sa raspunda la toate solicitarile venite din partea administratorului pentru indeplinirea unor sarcini conforme fișei postului;

Despre RICHIGER SRL

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Mureș,
    Târnăveni Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament: AGRICOL
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu