OSPĂTAR - S.C. COMPLETE RECRUITMENT S.R.L.

Anunț publicat pe 10 Oct 2022

5 posturi disponibile - HOTELIER

Descrierea candidatului ideal

- persoană placuta, dinamică, serioasă, punctuala, cu spirit de echipă; - cunoașterea limbiilor străine constituie un avantaj; - ținută corespunzătoare, să mențină o igienă corporală adecvată; - experiența în domeniul HoReCa este un plus.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

- acordarea atenției cuvenite și asigurarea unor servicii ireproșabile clienților; - comunicare permanentă cu superiorii și menținerea unei atmosfere de înțelegere în cadrul echipei; - cunoașterea și prezentarea într-o manieră elegantă a serviciilor oferite de hotel; - bonuri de masă, bonusuri de performanță, bonus anual( al 13-lea salariu), asigurare medicală privată, decont transport, chiar și din afara orașului; - posibilitatea de avansare.

Despre S.C. COMPLETE RECRUITMENT S.R.L.

Up Recruitment este o agentie specializata in domeniul de recrutare, care ofera solutii pentru nevoile generate de lipsa fortei de munca din Romania. Recrutam atat personal calificat, cat si necalificat pentru orice arie de activitate. Prin intermediul birourilor noastre active in UK, Tanzania si Bucuresti, oferim o acoperire la nivel international, activand inclusiv pe pietele din Moldova, Ucraina, Asia si Africa. De asemenea, colaboram direct cu agenții de recrutare din Indonezia, Nepal si Sri Lanka. Astfel ca, Up Recruitment, isi concentreaza toate resursele enumerate mai sus si vine in ajutorul partenerilor, indiferent de domeniul de activitate pentru care exista o solicitare de personal. Serviciile oferite constau in Plasarea de Personal cu titlu permanent, cat si prestari de servicii prin punerea la dispozitie a unui personal dedicat proiectelor de mica si mare anvergura, personalul fiind angajat permanent al Up Recruitment Romania.

Website: www.uprecruitment.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 5
  • Departament: HOTELIER
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu
  • Salariu oferit: 540 €