Asistent Departament Vanzari - SC TESKA GLOBAL PRODUCTION SRL

Anunț publicat pe 14 Mar 2024

1 post disponibil - Vanzari

Descrierea candidatului ideal

Candidatul ideal va avea: • Studii medii/ superioare • Cunostinte PC, operare in ERP, CRM, limba engleza nivel conversational • Abilitati de organizare si planificare, abilitati de comunicare si relationare, proactiv • Avantaj experienta minim 1 an

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Responsabilitati principale: • Asigura suport echipei de vanzari in operatiunile zilnice: verificare email, rezolvarea solicitarilor conform procedurilor si prioritizare acestora in functie de urgenta • Organizarea livrarilor si pregatirea documentelor necesare in vederea livrarii • Asigura preluarea apelurilor telefonice pentru echipa de vanzari si inregistrarea de cereri sau comenzi in ERP si transmiterea lor catre productie • Asigura suport intre Departamentului de Vanzari, departamentul de productie si contabilitate • Redactarea diferitelor documente si oferte la solicitarea managerului direct Ce oferim? • Un mediu de lucru placut, intr-o echipa dinamica, induction program, training, pachet corelat cu performanta si posibilitatea unei cariere pe termen lung. • Pentru mai multe informatii poti suna la: 0726.301017 sau trimite CV-ul la: office@mnk-solution.ro

Despre SC TESKA GLOBAL PRODUCTION SRL

Suntem cel mai mare producator de agende si promotionale din Romania, o companie dinamica, orientata spre nevoile pietei si ale clientilor, intotdeauna in trend.

Website: https://www.unikashop.ro/

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 6 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Vanzari
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu