INGINER PROIECTANT CONSTRUCTII HIDROTEHNICE - SELENAENGINEERING SRL

Anunț publicat pe 07 Mar 2023

3 posturi disponibile

Descrierea candidatului ideal

Cerinte: • Absolvent al FIFIM (specializarea IF sau IM) • Cunoasterea softurilor Autocad, Microsoft Office; • Disponibilităţi de deplasare pe teren;

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

• Elaborarea proiectelor pentru specialitatea lucrari hidrotehnice, a calculelor hidraulice, pentru lucrari de regularizare rauri, baraje, aductiuni, derivatii • Elaborarea proiectelor pentru specialitatea lucrari hidrotehnice aferente lucrarilor de infrastructura de transport maritima si navala, • Elaborarea documentatiilor tehnice pentru obtinerea avizelor de gospodarire a apelor, a documentatiilor de avize solicitate prin certificatul de urbanism. • Intocmirea documentațiilor tehnice aferente fiecărei faze de proiectare: SF/DALI, PAC, POE, PT, DE; • Proiectare asistata pe calculator; • Dezvoltarea procedurilor in vederea cresterii eficientei si calitatii; • Integrarea si respectarea politicii de calitate.

Despre SELENAENGINEERING SRL

Societatea furnizeaza studii de proiectare si consultanta pentru constructii hidro¬teh¬nice (amenajari pentru infrastructura portuara, baraje, derivatii si aductiuni, amenajari de rauri, etc.), retele de alimentare cu apa, retele de canalizare, drumuri si poduri, subtraversari, apeducte, sisteme de irigatii, sisteme de drenaj, depozite ecologice de deseuri, managementul deseurilor, decontaminare si reconstructie ecologica a siturilor contaminate.

Website: www.selenaengineering.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 2 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 3
  • Departament:
  • Experienta minima: 1 luni
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu