AJUTOR CIOCOLATIER / AJUTOR IN CIOCOLATERIE - TERRA FOOD

Anunț publicat pe 19 Sep 2022

2 posturi disponibile - CIOCOLATERIE

Descrierea candidatului ideal

- Pasionat(a) de a lucra cu ciocolata; - Onestitate si confidentialitate in raport cu persoanele din interior si exterior cu care este in contact; - Atentie deosebita la detalii; Deprinderi: - de invatare si ascultare; - de a executa manual si artizanal produse din ciocolata - atentie la detalii si indemanare la activitatile specifice laboratorului - deschidere fata de ideile celorlalti

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

- Asigura executia si ambalarea artizanala a produselor de ciocolata, ce fac obiectul ofertei comerciale a organizatiei; - Participa la mentinerea unui cadru armonios in cadrul organizatiei. Se ofera: Salariu competitiv -in functie de experienta. Se discuta la interviu (salariu minim 2500 lei si poate creste in functie de cunostinte din domeniu sau prin acumularea de cunostinte la locul de munca); Mediu de lucru placut prietenos, tanar; Se lucreaza cu aparatura moderna; Contract de munca; Program de munca , Luni- Vineri, 08.00-17.00, cu o ora pauza de masa.

Despre TERRA FOOD

Website: https://guilty-pleasure.ro/

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament: CIOCOLATERIE
  • Permis de conducere: Nu
  • Salariu oferit: 500 €