Sef santier - montaj echipamente irigatii - INOVECO S.R.L.

Anunț publicat pe 22 Jun 2023

1 post disponibil - irigatii

Descrierea candidatului ideal

Inginer dinamic, dornic sa invete, cu afinitate tehnica,, cunostintele de automatizare mecanica (relee, contactori) reprezinta un avantaj, disponibil pentru deplasarea pe santier pentru operatiuni de montaj instalatii de irigat de tip pivot si liniare, posesor de carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Conduce echipele de montaj proprii si subcontractori pentru montajul echipamentelor de irigatii si construirea sistemelor complete de irigatii (lagune, motopompe, conducte distributie apa, hidranti, echipamente de irigat, generatoare), executa punerea in functiiune a echipamentelor si le preda clientului. Intocmeste documente primare tehnice (procese verbale pentru executarea diferitelor activitati) si coleboreaza cu departamentul de vanzari pentru activitati de service. Beneficii : masina de serviciu, laptop, telefon, bonuri de masa sau diurna pe perioada deplasarii, cazare asigurata pe perioada deplasarilor, abonament in retea privata de sanatate., instruire la furnizori in Italia si Franta..

Despre INOVECO S.R.L.

Compania noastra ofera solutii inovatoare bazate pe experienta acumulata in ultimii 30 de ani si se mandreste cu un management performant si oameni bine pregatiti alaturi de care sa implementeze constant tehnologii noi. Incurajam initiativa, creativitatea, inovarea, loialitatea si credem cu tarie in devotamentul si caracterul oamenilor nostri. Obiectivul principal al firmei noastre consta in satisfacerea nevoilor clientilor prin gama larga de servicii si produse oferite. Suntem implicati in permanenta in protejarea mediului inconjurator motiv pentru care compania noastra adopta constant idei noi, implementeaza cele mai noi tehnologii cu scopul de a avea cele mai bune performante.

Website: https://www.inovecoexpert.ro/

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Ilfov,
    Voluntari Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: irigatii
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu
  • Salariu oferit: 1200 €